درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای 1
2-300x225
3-300x225
4-300x225

5-300x225
6-300x225
درب اتوماتیک شیشه ای
8-300x225

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای با به کارگیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات درب های اتوماتیک است.از این درب ها بیشتر در بیمارستان ها ، بانک ها و …. استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای به شکل هوشمند و کنترل از راه دور بوده و به شکل اتوماتیک باز و بسته می شود.این درب ها می توانند به سیستم های کنترل تردد وصل شوند و با استفاده از یک ریموت از راه دور باز و بسته شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای

برای باز و بسته کردن این درب ها نیازی به وارد کردن فشار فیزیکی نیست و بدون هیچ فشاری ردب اتوماتیک باز و بسته می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای امنیت بالایی دارد بخاطر همین بیشتر از این در استفاده می شود.بسته شدن این درب مانع ورود هوای گرم یا سرد به داخل و بیرون می شود.برای افراد مسن این درب ها بهترین گزینه محسوب می شود.چون نیاز به وارد کردن نیروی فیزیکی ندارند.

درب اتوماتیک شیشه ای جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید. امروزه یکی از خدمات مدرن و جدید برخی شرکت های تولیدکننده این درب ها چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

معمولا این نوع چاپ به صورت سیلک است و عمده رنگی که در آن استفاده می شود رنگهای سرامیکی و ارگانیک است که به صورت دیجیتالی و با ۱۶ طیف رنگی انجام می شود و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی است.

درب اتوماتیک شیشه ای از مقاومت بالایی برخوردار است و ضد حریق است و امنیت ساختمان را افزایش می دهد.این درب با برق کار می کند ولی در زمان قطع برق با برق اضطراری کار می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای نصب بسیار آسان و راحت دارد و از این جهت به مشکلی بر نخواهید خورد.

تعمیر درب اتوماتیک , درب های اتوماتیک و کرکره برقی و جک پارکینگ و درب ریموت پارکینگ پارسا ۰۹۱۲۲۹۱۵۵۲۳

  • سرعت خدمات
  • کیفیت محصول
  • گستردگی خدمات
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.29 (17 رای)
هم اکنون تماس بگیرید